Kalite Politikamız

Yüksek Kalite ve Hız

ÇEVİK YAPI sahip olduğu sektörel deneyim, konusunda uzman genç kadrosu ile Dünyada ki ve ülkemizde en kaliteli 13nİZOBİMS ve İZOPONZA duvar blokları ve yardımcı ürünlerini üreterek ve ürünleri zamanında teslim ederek sektördeki yerini konumlandırmıştır.

Müşteri Odaklılık 

Müşterilerini iş ortakları olarak gören ÇEVİK YAPI üstlenmiş olduğu tüm satışlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Takımdaşlık 

Tüm ekibi ile takımdaşlığa inanan ÇEVİK YAPI etkin bir insan kaynakları ve tedarikçi yönetimi uygulamaktadır.

Finansal Güç 

ÇEVİK YAPI, Dünya’da ve ülkemizde bims sektörüne yapılan en büyük yatırımlardan birini gerçekleştirerek finansal gücünü, bir rekabet üstünlüğüne dönüştürmüştür.

Belgeler 

Ürünlerimizin TSE ve CE belgeleri vardır.

Ayrıca 1. 2. 3. ve 4. ısı bölgelerinde dış cephe duvarlarında mantolama veya sandviç duvar tabir edilen çift sıra duvar arası izolasyona gerek bırakmayan yüksek izolasyon değerine sahip ürünlerimizin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından “Ulusal Teknik Onay” kuruluşu olarak yetkilendirilen TSE ulusal teknik onayı ve ULUSAL TEKNİK ONAY BELGESİ vardır. Dış cephe duvarlarınızda bu ürünün uygulanması ile daha fazla zaman, işçilik ve yüksek maliyetlere gerek kalmadan duvarlarınızda kalıcı bir yalıtım sağlanabilmektedir.